mateuszroszczak
oferta
linia

Oferta dokumentacji fotograficznej może obejmować zdjęcia ślubne z:

W dzień ślubu zazwyczaj pracuję dla Państwa około 12 godzin. Towarzyszę Wam z aparatem od początku przygotowań (około 13:00), podczas ceremonii w kościele lub USC, wesele aż do oczepin (około 1:00 w nocy).

Pracuję w Koszalinie i okolicach.

Plener ślubny trwa od 2 do 4 godzin. Podczas pleneru wykonuję zdjęcia zarówno klasyczne, albumowe jak i "reżyserowanie". Jestem bardzo otwarty na Państwa wizje i pomysły (związane bezpośrednio z Waszym życiem, poznaniem się, zaręczynami), wiem, że każdy z nich możemy urzeczywistnić wedle Waszego życzenia. Jeśli zaproponujecie oryginalny temat sesji plenerowej to z pasją go dla Was zrealizuję. Znam parę "sprawdzonych" miejsc plenerowych w Koszalinie, nad morzem, które chętnie Państwu zaproponuję jako mój pomysł na Waszą sesję ślubną.

W zależności od warunków cenę końcową ustalam indywidualnie z klientem. Jestem całkowicie elastyczny w stosunku do Państwa oczekiwań. Zapraszam do kontaktu ze mną, odpowiem na wszelkie Państwa pytania i razem ustalimy najlepszą opcję. Przed usługą podpisujemy umowę o dzieło.

Formę, w jakiej dostarczone zostaną zdjęcia wybieracie Państwo sami.
Standartowo dostarczam zdjęcia na płytach DVD+R i CD-R. Każde zdjęcie przechodzi indywidualną obróbkę cyfrową. Otrzymujecie 2 komplety zdjęć.

Istnieje możliwość stworzenie strony internetowej - galerii z adresem specjalnie dla Państwa, dzięki czemu zdjęciami z tego jedynego w życiu dnia podzielicie się szybko (kilka dni po ślubie) i bardzo nowocześnie (wystarczy przekazać adres internetowy) z całą rodziną i znajomymi.

Czas przygotowania zdjęć to zazwyczaj maksymalnie 10 do 14 dni.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.